FENDER SQ AFFINITY RW SPCL 2 TS

Rs14,983.00
Rs18,983.00
Qty:
Musicnagari.com is your dedicated friend for all musical needs, we bring best product on our platform with from international and national brands, we are proud to share that we are associated with 200+ brands worldwide for delivering music, musicnagari.com is first choice of music tutors over 1000+ music tutors refer musicnagari.com to their learners in North India 

Description

Squier to marka należąca do Fender Musical Instrument Corporation.Ideą firmy jest dostarczanie muzykom dobrych jakościowo instrumentów w niskiej cenie. W jej ofercie znajdziemy modele z linii Fender w budżetowej wersji, między innymi: Telecastery, Stratocastery, Jagmastery, Duo-Sonic, gitary basowe Precision oraz Jazz, gitary akustyczne oraz systemy Pro Audio.

Squier to marka początkowo związana z firmą produkującą struny, którą Fender kupił w latach sześćdziesiątych i uśpił na kilkanaście lat. W latach siedemdziesiątych i na poczatku osiemdziesiątych firma borykała się z konkurencją ze strony tanich azjatyckich się podróbek Stratocasterów i Telecasterów. Spowodowało to, że w roku 1982 Squier został ponownie wprowadzony na rynek jako nazwa, pod którą Fender sprzedawał budżetowe wersje swoich własnych konstrukcji. Debiutem była wytwarzana w Japonii seria Squier JV ("Japanese Vintage") - obecnie bardzo poszukiwana i ceniona. Gitary te były wierną reprodukcją Fenderów z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych i montowane miały amerykańskie przystawki. Druga seria nosiła symbol SQ, nawiązywała do instrumentów z lat siedemdziesiątych i miała montowane japońskie przetworniki. W następnych latach produkcja była przenoszona do Korei, a następnie do Chin.

Obecnie produkowane są następujące serie gitar Squier: Affinity, Bullet,Deluxe, Vintage Modified, Classic Vibe, Hello Kitty, Obey, Standard, oraz sygnatury. Modele elektryczne to przede wszystkim Telecaster i Stratocaster, a także Jagmaster, Duo-Sonic oraz Mini. Wśród gitar akustycznych znajdziemy model SD6, MA1, Stratacoustic i Telecoustic.


Specyfikacja:
>br> * Korpus Olcha (lakier poliuretanowy)
* Gryf Klon (C-shape, lakier poliuretanowy, matowy)
* Podstrunnica Klon
* Progi 21 Medium Jumbo
* Przetworniki 2 Single-Coil
* Regulatory Volume, Tone
* Radius 241mm (9,5")
* Mostek 6 siodełkowy typu 'Top Load'
* Klucze Standard Die-Cast Tuners
* Mechanika Chromowana
* Menzura 648mm (25.5”)
* Struny Fender Super 250L, Nickel Plated Steel (09-42).


  • Availability: 1
  • Manufacturer: Fender

Write Review

Note: Do not use HTML in the text.